Bramy i ogrodzenia

Nowoczesne bramy garażowe gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa, a dodatkowo pełnią dużą rolę reprezentatywną. Tyczy się to przede wszystkim domów jednorodzinnych, gdzie odpowiednio dopasowana do elewacji brama garażowa dodaje niezwykłego charakteru każdemu domowi. W przypadku bram przemysłowych liczy się również funkcjonalność i niezawodność. Sprawy biznes to korzystanie ze sprawdzonych i pewnych rozwiązań, a to właśnie oferuje firma Wiśniowski.

Jeszcze większą rolę reprezentacyjną pełnią ogrodzenia, które dostępne są w różnych wzorach, które również można dopasować do charakteru budynku.

Firma Wiśniowski oferuje bramy garażowe oraz ogrodzenia dla osób prywatnych oraz klientów biznesowych. Są to sprawdzone i pewne rozwiązania, gwarantujące bezpieczeństwo oraz solidność. Oferowane bramy i ogrodzenia dostępne są w różnych kolorach, które można dopasować do koloru elewacji oraz wariantach w zależności od sposobu otwarcia.

Dla klientów biznesowych firma oferuje następujące bramy przemysłowe:

  • Bramy segmentowe – skrzydło bramy wykonane ze stali lub aluminium z wypełnieniem bezfreonową pianką poliuetanową. Bardzo niski poziom przenikania ciepła, posiada dodatkowe uszczelki. Mogą być otwierane ręcznie lub automatycznie, dostępne z dodatkowym wyposażeniem.

  • Bramy roletowe - prowadnice aluminiowe montowane są wewnątrz pomieszczenia, odpowiednio rozmieszczone aretki powodują, że brama pracuje cicho, a panele wolniej się zużywają. Brama wypełniona jest bezfreonową pianką poliuetanową, dostępna w różnych opcjach zabudowy oraz dodatkowym wyposażeniem.

  • Bramy podwieszane – prosta, łatwa w obsłudze i trwała konstrukcja. Doskonale nadaje się do montażu w halach i magazynach. Dostępna w wersji jedno lub dwuskrzydłowej, opcją montażu przeszkleń, kratek wentylacyjnych oraz drzwi przejściowych. Dostępna również w różnych wariantach kolorystycznych oraz w wersji SlidePro.

  • Bramy harmonijkowe – dostępne w wersji przeszklonej (przeszklenia wykonane z włókien poliwęglanu lub wzmocnionego szkła) i tradycyjnej oraz w różnych wariantach kolorystycznych. Posiadają odpowiednie zabezpieczenia oraz mechanizmy gwarantujące stabilną i pewną pracę.

  • Stanowiska przeładunkowe – systemy przeładunkowe składają się z bram, pomostów, uszczelnień oraz odpowiedniego dla danego stanowiska wyposażenia. Gwarantują bezpieczną i szybką pracę.

Ogrodzenia przemysłowe:

Firma Wiśniowski oferuje sprawdzony system ogrodzeń kratowych oraz przemysłowych, które dostępne są w różnych wymiarach. Ogrodzenia są proste w montażu, wysoce odporne na działanie warunków atmosferycznych, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Producent oferuje również specjalne ogrodzenia sportowe.

Firma Wiśniowski oferuje również bramy do ogrodzeń: przesuwne, dwuskrzydłowe oraz bramę v-king. Bramy mogą być otwierane mechanicznie lub poprzez zamontowanie odpowiedniej automatyki. Dostępne z różnym wypełnieniem oraz w dowolnie wybranym kolorze.

Dla klientów indywidualnych firma oferuje bramy garażowe:

  • Segmentowe – dostępne są w wersjach Prime, UniTherm, UniPro – każda wersja cechuje się bardzo dobrymi parametrami izolacyjności termicznej, akustycznej czy wiatrowej. Bramy zostały wykonane z elementów trwałych i najwyższej jakości, co sprawia że otrzymujemy produkt który zagwarantuje spokój i bezpieczeństwo.

  • Roletowe – bramy garażowe w standardowej wersji wyposażone są w odpowiedni napęd do otwierania i zamykania bramy. Dostępne w różnych wariantach w zależności od sposobu zabudowy.

  • Wnętrze profili zostało wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową, co gwarantuje wysoki stopień izolacji termicznej.

  • Rozwierne – bramy rozwierne lub inaczej dwu skrzydłowe, to tradycyjne i najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Posiadają odpowiednie mechanizmy ułatwiające korzystanie z bramy, dostępna również w wersji z dodatkowym wypełnieniem izolującym.

  • Uchylne – ze względu na swoją prostotę, która gwarantuje długość i niezawodność pracy należą do najbardziej popularnych bram na rynku. Dostępne są w różnych wzorach i wielu kolorach, wraz z aplikacjami zdobniczymi.

Szeroka gama ogrodzeń dla klientów indywidualnych powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ogrodzenia dostępne są w różnych wzorach, które można dopasować do charakteru i elewacji budynku. Producent do każdego ogrodzenia proponuje odpowiednie bramy – przesuwne lub skrzydłowe.

 

 

Pustaki ogrodzeniowe CJ Blok

Ogrodzenia murowane CJ Blok to odpowiednia kompozycja cementu oraz starannie dobranych minerałów, dzięki której otrzymujemy trwały i solidny materiał budowlany. Dostępne są w różnych wymiarach oraz kolorach, pozwalają wznieść estetyczne i atrakcyjne elementy ogrodzenia.

 

 

Cegła klinkierowa CRH

Oferta ogrodzeń CRH to ogrodzenia tradycyjne, budowane z cegieł klinkierowych oraz system Ploter (ogrodzenie wykonane z prefabrykatów). Ogrodzenie ma nie tylko oddzielać posesję i dbać o prywatność, ale pełnić funkcję reprezentacyjną. Klinkier dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych, producent przedstawia różne możliwości wykonania murków, podmurówek oraz ciekawe przykłady zwieńczenia słupków i murków.

Na uwagę zasługuje system Ploter, który składa się z gotowych elementów prefabrykowanych (składa się z pustaków pełniących rolę szalunku traconego oraz zbrojonej belki nośnej). Powoduje to, że ogrodzenie wznosi się znacznie szybciej i taniej, nie tracący przy tym walorów wizualnych ogrodzenia.

 

 

AktualnościPrzeczytaj wszystkie aktualności

Newsletter

Chcesz dowiadywać się o naszych promocjach?
Zapisz się do naszego newslettera.

Osiedle wyżynna NOWA INWESTYCJA
wyzynna.pl
Osiedle wyżynna